G16 3.Div Skogsvåg/Sund

Her finn du oversikt over G16 sine kamper

Besøk våre lagsider

Frist for påmelding av lag til Norway Cup 2018 er 15. april.

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:

G19 Høst 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Sund /Skogsvåg/Telavåg 10 44 30
2 Sandviken 10 11 18
3 Austevoll 10 6 16
4 Voss 10 -6 15
5 Radøy FK 10 4 14
6 Kvernbit/Nordre Holsnøy 10 -7 13
7 Arna-Bjørnar 2 10 -8 13
8 Gneist 2 10 -9 13
9 Smørås 10 1 12
10 Vestsiden-Askøy 10 -12 9
11 Skjergard /Nordre Fjell 10 -24 5
12 Hetlevik /Askøy FK/Follese 2 0 0 0
Siste synk: 03:11

05.11 20:00 Arna Idrettspark B  
Arna-Bjørnar 2 - Sund G19-1 1 - 6  
29.10 19:00 Hald Stadion H  
Sund G19-1 - Voss 6 - 2  
22.10 20:00 Hald Stadion H  
Sund G19-1 - Radøy FK 5 - 3  
15.10 20:00 Slåtthaug Kunstgress B  
Smørås - Sund G19-1 1 - 3  
01.10 20:00 Hald Stadion H  
Sund G19-1 - Kvernbit/Nordre Holsnøy 7 - 1  
05.11 20:00 Arna Idrettspark B  
Arna-Bjørnar 2 - Sund G19-1 1 - 6  
29.10 19:00 Hald Stadion H  
Sund G19-1 - Voss 6 - 2  
22.10 20:00 Hald Stadion H  
Sund G19-1 - Radøy FK 5 - 3  
15.10 20:00 Slåtthaug Kunstgress B  
Smørås - Sund G19-1 1 - 3  
01.10 20:00 Hald Stadion H  
Sund G19-1 - Kvernbit/Nordre Holsnøy 7 - 1  
24.09 20:00 Hald Stadion H  
Sund G19-1 - Skjergard /Nordre Fjell 6 - 2  
17.09 20:00 Sandslibanen B  
Gneist 2 - Sund G19-1 1 - 7  
10.09 18:15 Stemmemyren kunstgress B  
Sandviken - Sund G19-1 0 - 5  
05.09 20:00 Hald Stadion H  
Sund G19-1 - Hetlevik /Askøy FK/Follese 2 6 - 0  
03.09 19:00 Hald Stadion H  
Sund G19-1 - Austevoll 9 - 2  
20.08 20:00 Ravnanger kunstgress B  
Vestsiden-Askøy - Sund G19-1 2 - 5  
22.06 11:00 Hald Stadion H  
Sund G19-1 - Vestsiden-Askøy 4 - 3  
19.06 20:00 Kuventræ kunstgress 01 B  
Os - Sund G19-1 6 - 1  
11.06 20:00 Hald Stadion H  
Sund G19-1 - Sotra 3 - 7  
02.06 16:00 Hald Stadion H  
Sund G19-1 - Smørås 3 - 1  
28.05 20:00 Rong Kunstgras B  
Skjergard - Sund G19-1 1 - 6  
14.05 20:00 Leikvang Kunstgress B  
Åsane 2 - Sund G19-1 5 - 3  
07.05 20:00 Hald Stadion H  
Sund G19-1 - Vadmyra 0 - 2  
30.04 20:15 Olsvik idrettplass B  
Olsvik - Sund G19-1 5 - 2  
23.04 20:00 Hald Stadion H  
Sund G19-1 - Varegg 2 10 - 2  
07.04 18:00 Hetlevik Kunstgress B  
Hetlevik 2 - Sund G19-1 5 - 4  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift