Sund SK

Tabell og Kampoversikt for G13 Høst 3 div. avd. 01
G13 Høst 3 div. avd. 01
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Sædalen 2 10 9 0 1 58-20 38 27 5 4 0 1 30-9 5 5 0 0 28-11
2 Nordhordland 2 10 6 2 2 40-21 19 20 5 4 1 0 24-6 5 2 1 2 16-15
3 Voss 10 5 3 2 22-21 1 18 5 1 3 1 8-9 5 4 0 1 14-12
4 Gneist 2 10 5 2 3 36-33 3 17 5 4 0 1 27-16 5 1 2 2 9-17
5 Bjarg 5 10 5 1 4 42-32 10 16 5 3 0 2 25-17 5 2 1 2 17-15
6 Kringlebotn 10 4 2 4 27-37 -10 14 5 3 0 2 18-19 5 1 2 2 9-18
7 Flaktveit 2 10 3 4 3 35-27 8 13 5 2 1 2 15-14 5 1 3 1 20-13
8 Sund/Skogsvåg/Telavåg 10 3 3 4 26-27 -1 12 5 2 2 1 17-11 5 1 1 3 9-16
9 Masfjord 10 2 1 7 27-52 -25 7 5 2 1 2 18-15 5 0 0 5 9-37
10 Eikanger 10 1 3 6 17-36 -19 6 5 1 2 2 11-12 5 0 1 4 6-24
11 Lindås 10 1 1 8 27-51 -24 4 5 1 1 3 18-18 5 0 0 5 9-33
Siste synk: 02:24
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
23.04 18:30 1 Nordhordland 2 Nordre Holsnøy Seim idrettsplass 0-0 12113202005
30.04 18:30 2 Tertnes 3 Nordhordland 2 Åstveit Idrettspark 1 3-3 12113202009
07.05 18:30 3 Nordhordland 2 Åsane Seim idrettsplass 1-3 12113202011
14.05 18:30 4 Arna-Bjørnar Nordhordland 2 Garnes kunstgress 5-1 12113202018
21.05 18:30 5 Nordhordland 2 Norheimsund/Øystese Seim idrettsplass 2-3 12113202021
28.05 18:30 6 Bergen Nord 2 Nordhordland 2 Marikollen 6-6 12113202027
04.06 18:30 7 Nordhordland 2 Ørnar Knarvik Kunstgras 2-5 12113202031
10.06 16:00 8 Harding Nordhordland 2 Hordatun idrettsplass 7-3 12113202036
17.06 18:30 9 Nordhordland 2 Voss Seim idrettsplass 2-4 12113202041
20.08 18:30 1 Nordhordland 2 Sund/Skogsvåg/Telavåg Seim idrettsplass 5-0 12113311002
27.08 18:30 2 Voss Nordhordland 2 Prestegardsmoen Olabanen 4-4 12113311008
01.09 14:00 3 Nordhordland 2 Kringlebotn Seim idrettsplass 4-1 12113311013
08.09 16:00 4 Bjarg 5 Nordhordland 2 Stavollen Kunstgress 01 3-2 12113311023
26.09 18:30 6 Nordhordland 2 Flaktveit 2 Seim idrettsplass 2-2 12113311035
01.10 18:30 7 Eikanger Nordhordland 2 Ostereidet Idrettspark 2-3 12113311040
13.10 14:00 8 Nordhordland 2 Gneist 2 Knarvik Kunstgras 5-1 12113311046
17.10 18:00 11 Masfjord Nordhordland 2 Matre Kunstgress 2-5 12113311064
22.10 18:30 9 Sædalen 2 Nordhordland 2 Kringlebotn ballbane 4-2 12113311052
29.10 18:30 10 Nordhordland 2 Lindås Seim idrettsplass 8-2 12113311057

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift