Sund SK

Tabell og Kampoversikt for G13 Høst 3 div. avd. 01
G13 Høst 3 div. avd. 01
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Sædalen 2 10 9 0 1 58-20 38 27 5 4 0 1 30-9 5 5 0 0 28-11
2 Nordhordland 2 10 6 2 2 40-21 19 20 5 4 1 0 24-6 5 2 1 2 16-15
3 Voss 10 5 3 2 22-21 1 18 5 1 3 1 8-9 5 4 0 1 14-12
4 Gneist 2 10 5 2 3 36-33 3 17 5 4 0 1 27-16 5 1 2 2 9-17
5 Bjarg 5 10 5 1 4 42-32 10 16 5 3 0 2 25-17 5 2 1 2 17-15
6 Kringlebotn 10 4 2 4 27-37 -10 14 5 3 0 2 18-19 5 1 2 2 9-18
7 Flaktveit 2 10 3 4 3 35-27 8 13 5 2 1 2 15-14 5 1 3 1 20-13
8 Sund/Skogsvåg/Telavåg 10 3 3 4 26-27 -1 12 5 2 2 1 17-11 5 1 1 3 9-16
9 Masfjord 10 2 1 7 27-52 -25 7 5 2 1 2 18-15 5 0 0 5 9-37
10 Eikanger 10 1 3 6 17-36 -19 6 5 1 2 2 11-12 5 0 1 4 6-24
11 Lindås 10 1 1 8 27-51 -24 4 5 1 1 3 18-18 5 0 0 5 9-33
Siste synk: 07:29
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
06.04 15:00 1 Vestsiden-Askøy 1 Sund/Skogsvåg/Telavåg Ravnanger kunstgress 4-2 12113205005
09.04 18:30 2 Sund/Skogsvåg/Telavåg Askøy FK Hald stadion 4-2 12113205011
25.04 18:30 3 Vadmyra Sund/Skogsvåg/Telavåg Vadmyra kunstgress 5-3 12113205016
30.04 18:30 4 Sund/Skogsvåg/Telavåg Sædalen 2 Hald stadion 2-6 12113205020
11.05 12:15 5 Frøya 2 Sund/Skogsvåg/Telavåg Frøya idrettspark 4-2 12113205026
14.05 18:30 6 Sund/Skogsvåg/Telavåg Østsiden Askøy 2 Hald stadion 3-4 12113205033
21.05 18:30 7 Follese/Hetlevik Sund/Skogsvåg/Telavåg Follese kunstgress 2 4-2 12113205041
30.05 16:00 8 Sund/Skogsvåg/Telavåg Nest-Sotra 2 Hald kunstgress 2-6 12113205046
04.06 18:30 9 Sotra 2 Sund/Skogsvåg/Telavåg Straume Sotrabanen 2-0 12113205051
17.06 17:30 10 Sund/Skogsvåg/Telavåg Fana 4 Hald stadion 2-8 12113205059
20.08 18:30 1 Nordhordland 2 Sund/Skogsvåg/Telavåg Seim idrettsplass 5-0 12113311002
29.08 18:30 2 Sund/Skogsvåg/Telavåg Flaktveit 2 Hald stadion 3-3 12113311009
01.09 14:00 3 Eikanger Sund/Skogsvåg/Telavåg Ostereidet Idrettspark 2-2 12113311015
08.09 18:00 4 Sund/Skogsvåg/Telavåg Gneist 2 Hald stadion 3-3 12113311020
15.09 18:00 5 Sædalen 2 Sund/Skogsvåg/Telavåg Kringlebotn ballbane 2-4 12113311027
24.09 18:30 6 Sund/Skogsvåg/Telavåg Lindås Hald stadion 7-1 12113311031
02.10 18:30 7 Masfjord Sund/Skogsvåg/Telavåg Matre Kunstgress 4-3 12113311039
22.10 18:30 9 Sund/Skogsvåg/Telavåg Voss Hald stadion 1-2 12113311050
29.10 18:30 10 Kringlebotn Sund/Skogsvåg/Telavåg Kringlebotn ballbane 3-0 12113311055
03.11 14:00 11 Sund/Skogsvåg/Telavåg Bjarg 5 Hald stadion 3-2 12113311065

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift