Sund SK

Tabell og Kampoversikt for G14 Høst 1 div. avd. 01
G14 Høst 1 div. avd. 01
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Fana 10 9 0 1 42-12 30 27 5 4 0 1 17-8 5 5 0 0 25-4
2 Gneist 10 6 2 2 35-17 18 20 5 5 0 0 26-6 5 1 2 2 9-11
3 Bjarg 10 6 0 4 36-28 8 18 5 4 0 1 23-13 5 2 0 3 13-15
4 Nest-Sotra 10 5 2 3 28-20 8 17 5 3 2 0 14-3 5 2 0 3 14-17
5 Arna-Bjørnar 10 5 2 3 28-21 7 17 5 4 1 0 22-5 5 1 1 3 6-16
6 Sund/Skogsvåg/Telavåg 10 5 0 5 27-28 -1 15 5 2 0 3 17-18 5 3 0 2 10-10
7 Os 10 4 1 5 27-30 -3 13 5 3 0 2 13-9 5 1 1 3 14-21
8 Hovding 10 4 0 6 23-35 -12 12 5 3 0 2 16-16 5 1 0 4 7-19
9 Varegg 10 2 2 6 27-29 -2 8 5 2 1 2 23-15 5 0 1 4 4-14
10 Voss 10 1 4 5 13-28 -15 7 5 1 2 2 4-7 5 0 2 3 9-21
11 Askøy FK /Follese/Hetlevik 10 1 1 8 17-55 -38 4 5 1 1 3 8-20 5 0 0 5 9-35
Siste synk: 21:39
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
07.04 12:30 1 Gneist 2 Varegg Sandslibanen 1-3 12114203003
25.04 18:30 3 Østsiden Askøy Varegg Erdal idrettsplass kunstgress 2-5 12114203014
02.05 19:00 4 Varegg Sandviken Stemmemyren kunstgress 2-2 12114203022
09.05 19:30 5 Lysekloster/Nore Neset Varegg Nore Neset Idrettsplass 2 3-3 12114203029
19.05 18:00 6 Varegg Vestsiden-Askøy Stemmemyren Kunstgress 2 5-5 12114203035
26.05 16:00 9 Varegg Sædalen Stemmemyren Kunstgress 2 3-0 12114203051
30.05 18:30 8 Askøy FK /Follese/Hetlevik 2 Varegg Bergheim Frydenbøbanen 2-5 12114203047
11.06 18:30 10 Bjarg 2 Varegg Stavollen Kunstgress 01 1-6 12114203058
17.06 19:00 11 Varegg Nymark 3 Stemmemyren Kunstgress 2 7-3 12114203063
22.08 18:30 1 Varegg Gneist Stemmemyren Kunstgress 2 2-2 12114111004
29.08 18:30 2 Nest-Sotra Varegg Skålevik kunstgras 0-0 12114111010
05.09 18:30 3 Varegg Os Stemmemyren Kunstgress 2 7-4 12114111015
12.09 18:30 4 Hovding Varegg Leikvang Kunstgress 3-2 12114111021
19.09 18:30 5 Varegg Fana Stemmemyren Kunstgress 2 1-4 12114111025
26.09 18:30 6 Arna-Bjørnar Varegg Garnes kunstgress 6-0 12114111034
04.10 17:30 7 Varegg Sund/Skogsvåg/Telavåg Stemmemyren Kunstgress 2 2-3 12114111040
17.10 18:30 8 Bjarg Varegg Stavollen idrettsplass 02 4-2 12114111047
31.10 18:30 10 Varegg Askøy FK /Follese/Hetlevik Stemmemyren Kunstgress 2 11-2 12114111059
07.11 18:30 11 Voss Varegg Prestegardsmoen Olabanen 1-0 12114111062

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift