Sund SK

Tabell og Kampoversikt for G14 Høst 1 div. avd. 01
G14 Høst 1 div. avd. 01
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Fana 10 9 0 1 42-12 30 27 5 4 0 1 17-8 5 5 0 0 25-4
2 Gneist 10 6 2 2 35-17 18 20 5 5 0 0 26-6 5 1 2 2 9-11
3 Bjarg 10 6 0 4 36-28 8 18 5 4 0 1 23-13 5 2 0 3 13-15
4 Nest-Sotra 10 5 2 3 28-20 8 17 5 3 2 0 14-3 5 2 0 3 14-17
5 Arna-Bjørnar 10 5 2 3 28-21 7 17 5 4 1 0 22-5 5 1 1 3 6-16
6 Sund/Skogsvåg/Telavåg 10 5 0 5 27-28 -1 15 5 2 0 3 17-18 5 3 0 2 10-10
7 Os 10 4 1 5 27-30 -3 13 5 3 0 2 13-9 5 1 1 3 14-21
8 Hovding 10 4 0 6 23-35 -12 12 5 3 0 2 16-16 5 1 0 4 7-19
9 Varegg 10 2 2 6 27-29 -2 8 5 2 1 2 23-15 5 0 1 4 4-14
10 Voss 10 1 4 5 13-28 -15 7 5 1 2 2 4-7 5 0 2 3 9-21
11 Askøy FK /Follese/Hetlevik 10 1 1 8 17-55 -38 4 5 1 1 3 8-20 5 0 0 5 9-35
Siste synk: 08:03
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
25.04 18:30 1 Arna-Bjørnar Sotra Garnes kunstgress 3-1 12114102002
28.04 18:30 2 Askøy FK /Follese/Hetlevik Arna-Bjørnar Bergheim Frydenbøbanen 6-5 12114102007
14.05 18:00 4 Åsane Arna-Bjørnar Ytre Arna Kunstgress 1-2 12114102016
23.05 18:30 5 Arna-Bjørnar Nest-Sotra Ytre Arna Kunstgress 2-4 12114102023
30.05 18:30 6 Arna-Bjørnar Fyllingsdalen Garnes kunstgress 2-2 12114102030
02.06 20:00 3 Arna-Bjørnar Marikollen Garnes kunstgress 3-6 12114102013
13.06 18:30 8 Arna-Bjørnar Nordhordland Garnes kunstgress 0-1 12114102036
17.06 19:00 7 Hovding Arna-Bjørnar Leikvang Kunstgress 2-3 12114102032
20.06 18:30 9 Kvernbit Arna-Bjørnar Fossemyra Kunstgress 1 5-3 12114102044
22.08 18:30 1 Arna-Bjørnar Hovding Garnes kunstgress 6-1 12114111001
29.08 18:30 2 Fana Arna-Bjørnar Nesttun Kunstgress 1 6-1 12114111007
13.09 18:30 4 Arna-Bjørnar Sund/Skogsvåg/Telavåg Ytre Arna Kunstgress 3-2 12114111023
19.09 18:30 5 Bjarg Arna-Bjørnar Stavollen idrettsplass 02 2-4 12114111029
26.09 18:30 6 Arna-Bjørnar Varegg Garnes kunstgress 6-0 12114111034
03.10 18:30 7 Arna-Bjørnar Askøy FK /Follese/Hetlevik Garnes kunstgress 6-1 12114111041
17.10 18:30 8 Arna-Bjørnar Voss Garnes kunstgress 1-1 12114111045
24.10 18:30 9 Gneist Arna-Bjørnar Liland kunstgress 1 4-1 12114111053
31.10 18:30 10 Nest-Sotra Arna-Bjørnar Skålevik kunstgras 0-0 12114111056
07.11 18:30 11 Os Arna-Bjørnar Kuventræ kunstgress 01 4-0 12114111065

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift