Sund SK

Tabell og Kampoversikt for G14 Høst 1 div. avd. 01
G14 Høst 1 div. avd. 01
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Fana 10 9 0 1 42-12 30 27 5 4 0 1 17-8 5 5 0 0 25-4
2 Gneist 10 6 2 2 35-17 18 20 5 5 0 0 26-6 5 1 2 2 9-11
3 Bjarg 10 6 0 4 36-28 8 18 5 4 0 1 23-13 5 2 0 3 13-15
4 Nest-Sotra 10 5 2 3 28-20 8 17 5 3 2 0 14-3 5 2 0 3 14-17
5 Arna-Bjørnar 10 5 2 3 28-21 7 17 5 4 1 0 22-5 5 1 1 3 6-16
6 Sund/Skogsvåg/Telavåg 10 5 0 5 27-28 -1 15 5 2 0 3 17-18 5 3 0 2 10-10
7 Os 10 4 1 5 27-30 -3 13 5 3 0 2 13-9 5 1 1 3 14-21
8 Hovding 10 4 0 6 23-35 -12 12 5 3 0 2 16-16 5 1 0 4 7-19
9 Varegg 10 2 2 6 27-29 -2 8 5 2 1 2 23-15 5 0 1 4 4-14
10 Voss 10 1 4 5 13-28 -15 7 5 1 2 2 4-7 5 0 2 3 9-21
11 Askøy FK /Follese/Hetlevik 10 1 1 8 17-55 -38 4 5 1 1 3 8-20 5 0 0 5 9-35
Siste synk: 07:29
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
07.04 14:00 1 Sund/Skogsvåg/Telavåg Skjergard Hald stadion 14-1 12114204002
11.04 18:30 2 Nymark 2 Sund/Skogsvåg/Telavåg Nymark Kunstgress 03 1-7 12114204009
25.04 18:30 3 Sund/Skogsvåg/Telavåg Olsvik Telavåg gress 12-2 12114204015
02.05 18:30 4 Vadmyra /Mathopen Sund/Skogsvåg/Telavåg Vadmyra kunstgress 6-2 12114204020
09.05 18:30 5 Sund/Skogsvåg/Telavåg Kjøkkelvik Telavåg gress 11-0 12114204027
16.05 20:00 6 Sotra 2 Sund/Skogsvåg/Telavåg Straume Stadion 2-6 12114204031
23.05 18:30 7 Sund/Skogsvåg/Telavåg Fyllingsdalen 2 Telavåg gress 3-3 12114204039
11.06 20:15 9 Bønes Sund/Skogsvåg/Telavåg Fjellsdalen idrettsplass 0-1 12114204050
13.06 18:30 10 Sund/Skogsvåg/Telavåg Loddefjord 2 Telavåg gress 3-2 12114204055
18.06 19:00 11 Lyngbø Sund/Skogsvåg/Telavåg Lyngbø Idrettspark 5-0 12114204065
20.08 19:00 1 Sund/Skogsvåg/Telavåg Os Telavåg gress 3-4 12114111002
28.08 19:00 2 Hovding Sund/Skogsvåg/Telavåg Leikvang Kunstgress 3-4 12114111008
03.09 18:30 3 Sund/Skogsvåg/Telavåg Fana Telavåg gress 1-5 12114111013
13.09 18:30 4 Arna-Bjørnar Sund/Skogsvåg/Telavåg Ytre Arna Kunstgress 3-2 12114111023
24.09 18:15 6 Sund/Skogsvåg/Telavåg Bjarg Telavåg gress 5-3 12114111035
04.10 17:30 7 Varegg Sund/Skogsvåg/Telavåg Stemmemyren Kunstgress 2 2-3 12114111040
20.10 19:30 8 Sund/Skogsvåg/Telavåg Askøy FK /Follese/Hetlevik Hald stadion 6-3 12114111046
27.10 13:00 9 Voss Sund/Skogsvåg/Telavåg Prestegardsmoen Olabanen 0-1 12114111052
01.11 18:30 10 Sund/Skogsvåg/Telavåg Gneist Hald stadion 2-3 12114111057
07.11 18:30 11 Nest-Sotra Sund/Skogsvåg/Telavåg Skålevik kunstgras 2-0 12114111064

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift