Sund SK

Tabell og Kampoversikt for G16 Høst 2 div. avd. 02
G16 Høst 2 div. avd. 02
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Sotra 2 9 7 2 0 31-14 17 23 4 4 1 0 18-8 5 3 1 0 13-6
2 Osterøy /Fotlandsvåg 9 6 2 1 30-15 15 20 4 3 2 0 16-7 5 3 0 1 14-8
3 Varegg 9 6 1 2 26-13 13 19 5 4 0 0 17-3 4 2 1 2 9-10
4 Smørås 9 5 1 3 20-22 -2 16 5 3 0 1 10-7 4 2 1 2 10-15
5 Trott 9 4 0 5 28-26 2 12 4 3 0 2 14-11 5 1 0 3 14-15
6 Minde 2 9 4 0 5 18-17 1 12 4 2 0 3 9-13 5 2 0 2 9-4
7 Sædalen 2 9 3 2 4 25-29 -4 11 4 3 1 1 19-16 5 0 1 3 6-13
8 Sund /Skogsvåg/Telavåg 9 2 1 6 17-21 -4 7 5 2 1 1 10-6 4 0 0 5 7-15
9 Løv-Ham 9 2 0 7 14-31 -17 6 5 2 0 2 8-10 4 0 0 5 6-21
10 Åsane 2 9 1 1 7 11-32 -21 4 5 1 0 3 4-14 4 0 1 4 7-18
11 Masfjord 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0-0
Siste synk: 07:28
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
10.02 19:00 2 Bjarg Varegg Stavollen Kunstgress 01 1-2 12116100009
19.02 18:00 3 Nordhordland Varegg Knarvik Kunstgras 1-2 12116100014
17.03 14:00 1 Varegg Loddefjord Stemmemyren kunstgress 2-5 12116801003
31.03 20:00 4 Varegg Brann Stemmemyren kunstgress 1-6 12116100016
04.04 20:00 1 Varegg Sædalen Stemmemyren kunstgress 0-1 12116201005
25.04 20:00 3 Østsiden Askøy Varegg Ask idrettsplass 0-4 12116201017
29.04 20:00 2 Skjergard /Nordre Fjell Varegg Rong Kunstgras 3-1 12116201012
09.05 20:00 5 Lysekloster /Nore Neset Varegg Lysekloster Framo Idrettspark 3-2 12116201027
16.05 20:00 6 Varegg Sotra 2 Stemmemyren kunstgress 3-2 12116201032
30.05 14:00 8 Varegg Austevoll Stemmemyren kunstgress 1-4 12116201045
01.06 15:00 4 Varegg Trott Stemmemyren kunstgress 4-1 12116201019
10.06 20:30 7 Bjarg 1 Varegg Stavollen idrettsplass 02 3-1 12116201037
13.06 20:00 10 Varegg Vestsiden-Askøy Stemmemyren kunstgress 3-3 12116201058
16.06 20:15 9 Åsane 2 Varegg Myrdal stadion 0-3 12116201052
19.06 16:00 11 Sandviken Varegg Stemmemyren Kunstgress 2 5-0 12116201062
20.08 20:00 1 Osterøy /Fotlandsvåg Varegg Osterøy stadion Kunstgras 1-1 12116212005
15.09 14:00 4 Trott Varegg Prestegardsskogen kunstgras 0-2 12116212019
21.09 17:00 5 Varegg Smørås Stemmemyren kunstgress 5-0 12116212027
26.09 20:00 6 Sotra 2 Varegg Straume Stadion 2-1 12116212032
17.10 20:00 8 Sædalen 2 Varegg Kringlebotn ballbane 5-2 12116212045
26.10 13:00 9 Varegg Åsane 2 Stemmemyren kunstgress 5-0 12116212052
31.10 20:00 10 Minde 2 Varegg Paradis fotballbane 2-3 12116212058
07.11 18:30 7 Varegg Sund /Skogsvåg/Telavåg Stemmemyren kunstgress 3-2 12116212037
09.11 13:00 11 Varegg Løv-Ham Stemmemyren kunstgress 4-1 12116212062

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift