Sund SK

Tabell og Kampoversikt for G19 Høst 2 div. avd. 02
G19 Høst 2 div. avd. 02
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Sund /Skogsvåg/Telavåg 10 10 0 0 59-15 44 30 5 5 0 0 33-10 5 5 0 0 26-5
2 Sandviken 10 5 3 2 35-24 11 18 6 3 0 1 14-9 4 2 3 1 21-15
3 Austevoll 10 5 1 4 37-31 6 16 5 3 1 1 26-14 5 2 0 3 11-17
4 Voss 10 5 0 5 26-32 -6 15 5 3 0 2 12-10 5 2 0 3 14-22
5 Radøy FK 10 4 2 4 35-31 4 14 5 3 1 1 21-13 5 1 1 3 14-18
6 Kvernbit/Nordre Holsnøy 10 4 1 5 25-32 -7 13 4 3 1 2 19-18 6 1 0 3 6-14
7 Arna-Bjørnar 2 10 4 1 5 19-27 -8 13 5 3 0 2 9-12 5 1 1 3 10-15
8 Gneist 2 10 4 1 5 26-35 -9 13 5 3 1 1 15-16 5 1 0 4 11-19
9 Smørås 10 3 3 4 24-23 1 12 4 2 2 2 14-13 6 1 1 2 10-10
10 Vestsiden-Askøy 10 3 0 7 26-38 -12 9 6 1 0 3 9-17 4 2 0 4 17-21
11 Skjergard /Nordre Fjell 10 1 2 7 20-44 -24 5 5 1 1 3 12-16 5 0 1 4 8-28
12 Hetlevik /Askøy FK/Follese 2 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0-0
Siste synk: 02:22
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
07.04 20:00 1 Sandviken Minde Stemmemyren kunstgress 3-4 12119202001
23.04 20:00 2 Lyngbø Sandviken Lyngbø Idrettspark 3-0 12119202008
30.04 18:30 3 Sandviken Voss Stemmemyren Kunstgress 2 3-1 12119202014
07.05 20:00 4 Sædalen Sandviken Kalandseid idrettsplass 5-2 12119202021
14.05 18:00 5 Sandviken Varegg 1 Stemmemyren Kunstgress 2 3-2 12119202026
21.05 20:00 6 Bergen Nord Sandviken Salhus Kunstgress 1-0 12119202032
04.06 20:00 8 Gneist 2 Sandviken Liland kunstgress 1 5-3 12119202043
11.06 20:00 9 Sandviken Fana 2 Stemmemyren kunstgress 3-2 12119202050
14.06 20:00 7 Sandviken Radøy FK Stemmemyren kunstgress 2-6 12119202038
16.06 20:00 10 Sandviken Nordhordland 2 Stemmemyren kunstgress 1-5 12119202060
20.06 18:30 11 Nymark Sandviken Nymark Kunstgress 03 3-2 12119202061
20.08 20:00 1 Skjergard /Nordre Fjell Sandviken Rong Kunstgras 1-2 12119212001
27.08 20:00 2 Sandviken Kvernbit/Nordre Holsnøy Stemmemyren kunstgress 3-1 12119212008
03.09 20:15 3 Smørås Sandviken Slåtthaug Kunstgress 2-2 12119212014
10.09 18:15 4 Sandviken Sund /Skogsvåg/Telavåg Stemmemyren kunstgress 0-5 12119212021
21.09 13:00 5 Voss Sandviken Prestegardsmoen KIWI-banen 4-1 12119212026
24.09 20:00 6 Sandviken Arna-Bjørnar 2 Stemmemyren Kunstgress 2 4-3 12119212032
01.10 20:00 7 Vestsiden-Askøy Sandviken Ravnanger kunstgress 1-9 12119212038
22.10 19:00 9 Austevoll Sandviken Austevoll nye Kunstgress 4-4 12119212050
29.10 20:00 10 Radøy FK Sandviken Austmarka Kunstgras 3-3 12119212060
05.11 20:00 11 Sandviken Gneist 2 Stemmemyren kunstgress 7-0 12119212061

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift