Sund SK

Tabell og Kampoversikt for G19 Høst 2 div. avd. 02
G19 Høst 2 div. avd. 02
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Sund /Skogsvåg/Telavåg 10 10 0 0 59-15 44 30 5 5 0 0 33-10 5 5 0 0 26-5
2 Sandviken 10 5 3 2 35-24 11 18 6 3 0 1 14-9 4 2 3 1 21-15
3 Austevoll 10 5 1 4 37-31 6 16 5 3 1 1 26-14 5 2 0 3 11-17
4 Voss 10 5 0 5 26-32 -6 15 5 3 0 2 12-10 5 2 0 3 14-22
5 Radøy FK 10 4 2 4 35-31 4 14 5 3 1 1 21-13 5 1 1 3 14-18
6 Kvernbit/Nordre Holsnøy 10 4 1 5 25-32 -7 13 4 3 1 2 19-18 6 1 0 3 6-14
7 Arna-Bjørnar 2 10 4 1 5 19-27 -8 13 5 3 0 2 9-12 5 1 1 3 10-15
8 Gneist 2 10 4 1 5 26-35 -9 13 5 3 1 1 15-16 5 1 0 4 11-19
9 Smørås 10 3 3 4 24-23 1 12 4 2 2 2 14-13 6 1 1 2 10-10
10 Vestsiden-Askøy 10 3 0 7 26-38 -12 9 6 1 0 3 9-17 4 2 0 4 17-21
11 Skjergard /Nordre Fjell 10 1 2 7 20-44 -24 5 5 1 1 3 12-16 5 0 1 4 8-28
12 Hetlevik /Askøy FK/Follese 2 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0-0
Siste synk: 03:11
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
23.04 20:00 2 Sotra Vestsiden-Askøy Straume Sotrabanen 5-4 12119201011
30.04 20:00 3 Vestsiden-Askøy Os Ravnanger kunstgress 3-7 12119201017
07.05 20:00 4 Vestsiden-Askøy Skjergard /Nordre Fjell Ravnanger kunstgress 5-1 12119201024
14.05 20:00 5 Hetlevik /Askøy FK/Follese 2 Vestsiden-Askøy Hetlevik Kunstgress 4-1 12119201028
21.05 20:00 6 Vestsiden-Askøy Varegg 2 Ravnanger kunstgress 5-0 12119201031
28.05 20:15 7 Olsvik Vestsiden-Askøy Olsvik idrettplass 1-1 12119201038
04.06 20:00 8 Vestsiden-Askøy Vadmyra Ravnanger kunstgress 3-12 12119201044
11.06 20:00 9 Åsane 2 Vestsiden-Askøy Myrdal stadion 3-0 12119201053
18.06 20:00 10 Vestsiden-Askøy Smørås Ravnanger kunstgress 10-1 12119201057
22.06 11:00 11 Sund /Skogsvåg/Telavåg Vestsiden-Askøy Hald stadion 4-3 12119201063
20.08 20:00 1 Vestsiden-Askøy Sund /Skogsvåg/Telavåg Ravnanger kunstgress 2-5 12119212004
27.08 19:00 2 Vestsiden-Askøy Voss Ravnanger kunstgress 1-2 12119212011
03.09 20:00 3 Vestsiden-Askøy Arna-Bjørnar 2 Ravnanger kunstgress 5-1 12119212017
08.09 17:00 4 Radøy FK Vestsiden-Askøy Austmarka Kunstgras 5-2 12119212024
15.09 14:00 5 Vestsiden-Askøy Hetlevik /Askøy FK/Follese 2 Ravnanger kunstgress 1-2 12119212028
24.09 19:00 6 Austevoll Vestsiden-Askøy Austevoll nye Kunstgress 5-2 12119212031
01.10 20:00 7 Vestsiden-Askøy Sandviken Ravnanger kunstgress 1-9 12119212038
15.10 20:15 8 Gneist 2 Vestsiden-Askøy Liland kunstgress 2 4-3 12119212044
22.10 20:00 9 Skjergard /Nordre Fjell Vestsiden-Askøy Rong Kunstgras 3-6 12119212053
29.10 20:00 10 Kvernbit/Nordre Holsnøy Vestsiden-Askøy Fossemyra Kunstgress 1 2-1 12119212057
05.11 20:15 11 Smørås Vestsiden-Askøy Slåtthaug Kunstgress 2-3 12119212063

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift