Sund SK

Tabell og Kampoversikt for G19 Høst 2 div. avd. 02
G19 Høst 2 div. avd. 02
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Sund /Skogsvåg/Telavåg 10 10 0 0 59-15 44 30 5 5 0 0 33-10 5 5 0 0 26-5
2 Sandviken 10 5 3 2 35-24 11 18 6 3 0 1 14-9 4 2 3 1 21-15
3 Austevoll 10 5 1 4 37-31 6 16 5 3 1 1 26-14 5 2 0 3 11-17
4 Voss 10 5 0 5 26-32 -6 15 5 3 0 2 12-10 5 2 0 3 14-22
5 Radøy FK 10 4 2 4 35-31 4 14 5 3 1 1 21-13 5 1 1 3 14-18
6 Kvernbit/Nordre Holsnøy 10 4 1 5 25-32 -7 13 4 3 1 2 19-18 6 1 0 3 6-14
7 Arna-Bjørnar 2 10 4 1 5 19-27 -8 13 5 3 0 2 9-12 5 1 1 3 10-15
8 Gneist 2 10 4 1 5 26-35 -9 13 5 3 1 1 15-16 5 1 0 4 11-19
9 Smørås 10 3 3 4 24-23 1 12 4 2 2 2 14-13 6 1 1 2 10-10
10 Vestsiden-Askøy 10 3 0 7 26-38 -12 9 6 1 0 3 9-17 4 2 0 4 17-21
11 Skjergard /Nordre Fjell 10 1 2 7 20-44 -24 5 5 1 1 3 12-16 5 0 1 4 8-28
12 Hetlevik /Askøy FK/Follese 2 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0-0
Siste synk: 03:11
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
07.04 18:00 1 Hetlevik /Askøy FK/Follese 2 Sund /Skogsvåg/Telavåg Hetlevik Kunstgress 5-4 12119201003
23.04 20:00 2 Sund /Skogsvåg/Telavåg Varegg 2 Hald stadion 10-2 12119201009
30.04 20:15 3 Olsvik Sund /Skogsvåg/Telavåg Olsvik idrettplass 5-2 12119201014
07.05 20:00 4 Sund /Skogsvåg/Telavåg Vadmyra Hald stadion 0-2 12119201022
14.05 20:00 5 Åsane 2 Sund /Skogsvåg/Telavåg Leikvang Kunstgress 5-3 12119201029
28.05 20:00 7 Skjergard /Nordre Fjell Sund /Skogsvåg/Telavåg Rong Kunstgras 1-6 12119201042
02.06 16:00 6 Sund /Skogsvåg/Telavåg Smørås Hald stadion 3-1 12119201035
11.06 20:00 9 Sund /Skogsvåg/Telavåg Sotra Hald stadion 3-7 12119201051
19.06 20:00 10 Os Sund /Skogsvåg/Telavåg Kuventræ kunstgress 01 6-1 12119201058
22.06 11:00 11 Sund /Skogsvåg/Telavåg Vestsiden-Askøy Hald stadion 4-3 12119201063
20.08 20:00 1 Vestsiden-Askøy Sund /Skogsvåg/Telavåg Ravnanger kunstgress 2-5 12119212004
03.09 19:00 3 Sund /Skogsvåg/Telavåg Austevoll Hald stadion 9-2 12119212015
05.09 20:00 2 Sund /Skogsvåg/Telavåg Hetlevik /Askøy FK/Follese 2 Hald stadion 6-0 12119212010
10.09 18:15 4 Sandviken Sund /Skogsvåg/Telavåg Stemmemyren kunstgress 0-5 12119212021
17.09 20:00 5 Gneist 2 Sund /Skogsvåg/Telavåg Sandslibanen 1-7 12119212025
24.09 20:00 6 Sund /Skogsvåg/Telavåg Skjergard /Nordre Fjell Hald stadion 6-2 12119212034
01.10 20:00 7 Sund /Skogsvåg/Telavåg Kvernbit/Nordre Holsnøy Hald stadion 7-1 12119212040
15.10 20:00 8 Smørås Sund /Skogsvåg/Telavåg Slåtthaug Kunstgress 1-3 12119212047
22.10 20:00 9 Sund /Skogsvåg/Telavåg Radøy FK Hald stadion 5-3 12119212054
29.10 19:00 10 Sund /Skogsvåg/Telavåg Voss Hald stadion 6-2 12119212059
05.11 20:00 11 Arna-Bjørnar 2 Sund /Skogsvåg/Telavåg Arna Idrettspark 1-6 12119212062

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift