Sund SK

Tabell og Kampoversikt for 4 div. Menn avd. 01
4 div. Menn avd. 01
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Bjarg 22 14 6 2 60-37 23 48 11 7 3 1 30-16 11 7 3 1 30-21
2 Arna-Bjørnar 22 14 3 5 55-31 24 45 11 6 2 3 33-16 11 8 1 2 22-15
3 Loddefjord 22 11 5 6 62-40 22 38 11 7 2 2 36-16 11 4 3 4 26-24
4 Tertnes 22 12 2 8 49-45 4 38 11 7 1 3 29-14 11 5 1 5 20-31
5 Åsane 2 22 10 7 5 61-29 32 37 11 6 4 1 40-13 11 4 3 4 21-16
6 Gneist 22 9 7 6 40-34 6 34 11 7 2 2 22-11 11 2 5 4 18-23
7 Sund 22 9 5 8 51-46 5 32 11 4 1 6 25-26 11 5 4 2 26-20
8 Fyllingsdalen 2 22 8 2 12 44-54 -10 26 11 5 2 4 31-26 11 3 0 8 13-28
9 Osterøy 22 6 7 9 41-46 -5 25 11 3 4 4 23-19 11 3 3 5 18-27
10 Smørås 22 6 6 10 53-57 -4 24 11 4 3 4 31-25 11 2 3 6 22-32
11 Flaktveit 22 5 2 15 44-78 -34 17 11 4 2 5 28-32 11 1 0 10 16-46
12 Vestsiden-Askøy 22 1 2 19 25-88 -63 5 11 1 1 9 15-28 11 0 1 10 10-60
Siste synk: 08:07
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
24.03 15:00 1 Vestsiden-Askøy Arna-Bjørnar Ravnanger kunstgress 5-6 99120901052
04.04 19:00 2 Arna-Bjørnar Loddefjord Garnes kunstgress 5-1 99120901114
10.04 19:00 1 Osterøy Arna-Bjørnar Osterøy stadion Kunstgras 2-3 12120401005
24.04 18:00 2 Smørås Arna-Bjørnar Slåtthaug Kunstgress 2-2 12120401012
28.04 15:00 3 Fyllingsdalen 2 Arna-Bjørnar Varden Amfi 0-3 12120401017
01.05 18:30 1 Arna-Bjørnar Brann Arna Idrettspark 1-6 99120902040
04.05 15:00 4 Arna-Bjørnar Tertnes Garnes kunstgress 2-3 12120401019
10.05 19:30 5 Vestsiden-Askøy Arna-Bjørnar Ravnanger gras 0-1 12120401027
20.05 19:30 6 Arna-Bjørnar Flaktveit Garnes kunstgress 4-0 12120401032
25.05 15:00 7 Bjarg Arna-Bjørnar Stavollen idrettsplass 02 3-2 12120401037
01.06 15:00 8 Arna-Bjørnar Sund Garnes kunstgress 2-2 12120401045
08.06 15:00 9 Gneist Arna-Bjørnar Liland kunstgress 1 2-0 12120401052
17.06 20:00 10 Arna-Bjørnar Åsane 2 Garnes kunstgress 1-4 12120401058
22.06 15:00 11 Loddefjord Arna-Bjørnar Alvøen kunstgress 1-2 12120401062
11.08 16:00 12 Arna-Bjørnar Osterøy Arna Idrettspark 2-3 12120401071
17.08 15:00 13 Arna-Bjørnar Smørås Arna Idrettspark 2-1 12120401078
25.08 20:00 14 Arna-Bjørnar Fyllingsdalen 2 Arna Idrettspark 4-0 12120401083
30.08 19:00 15 Tertnes Arna-Bjørnar Åstveit Idrettspark 1 1-2 12120401085
08.09 15:00 16 Arna-Bjørnar Vestsiden-Askøy Arna Idrettspark 6-0 12120401093
14.09 15:00 17 Flaktveit Arna-Bjørnar Flaktveit Stadion 1-2 12120401098
23.09 20:00 18 Arna-Bjørnar Bjarg Arna Idrettspark 2-2 12120401103
28.09 15:00 19 Sund Arna-Bjørnar Hald stadion 2-3 12120401111
05.10 15:00 20 Arna-Bjørnar Gneist Arna Idrettspark 2-1 12120401118
13.10 15:00 21 Åsane 2 Arna-Bjørnar Myrdal stadion 1-2 12120401124
19.10 15:00 22 Arna-Bjørnar Loddefjord Arna Idrettspark 6-0 12120401128

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift