Sund SK

Tabell og Kampoversikt for 4 div. Menn avd. 01
4 div. Menn avd. 01
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Bjarg 22 14 6 2 60-37 23 48 11 7 3 1 30-16 11 7 3 1 30-21
2 Arna-Bjørnar 22 14 3 5 55-31 24 45 11 6 2 3 33-16 11 8 1 2 22-15
3 Loddefjord 22 11 5 6 62-40 22 38 11 7 2 2 36-16 11 4 3 4 26-24
4 Tertnes 22 12 2 8 49-45 4 38 11 7 1 3 29-14 11 5 1 5 20-31
5 Åsane 2 22 10 7 5 61-29 32 37 11 6 4 1 40-13 11 4 3 4 21-16
6 Gneist 22 9 7 6 40-34 6 34 11 7 2 2 22-11 11 2 5 4 18-23
7 Sund 22 9 5 8 51-46 5 32 11 4 1 6 25-26 11 5 4 2 26-20
8 Fyllingsdalen 2 22 8 2 12 44-54 -10 26 11 5 2 4 31-26 11 3 0 8 13-28
9 Osterøy 22 6 7 9 41-46 -5 25 11 3 4 4 23-19 11 3 3 5 18-27
10 Smørås 22 6 6 10 53-57 -4 24 11 4 3 4 31-25 11 2 3 6 22-32
11 Flaktveit 22 5 2 15 44-78 -34 17 11 4 2 5 28-32 11 1 0 10 16-46
12 Vestsiden-Askøy 22 1 2 19 25-88 -63 5 11 1 1 9 15-28 11 0 1 10 10-60
Siste synk: 21:39
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
20.03 19:00 1 Sund Bjarg Hald stadion 7-6 99120901050
06.04 18:00 2 Fjøra Sund Fosshaugane Campus 3-1 99120901117
10.04 19:00 1 Flaktveit Sund Flaktveit Stadion 3-3 12120401001
22.04 18:00 2 Sund Bjarg Hald stadion 1-2 12120401007
28.04 18:00 3 Smørås Sund Slåtthaug Kunstgress 4-3 12120401018
06.05 19:00 4 Gneist Sund Liland kunstgress 1 3-1 12120401023
12.05 18:00 5 Sund Åsane 2 Hald stadion 0-5 12120401029
19.05 18:00 6 Loddefjord Sund Alvøen kunstgress 2-4 12120401034
25.05 15:00 7 Sund Osterøy Hald stadion 2-3 12120401041
01.06 15:00 8 Arna-Bjørnar Sund Garnes kunstgress 2-2 12120401045
09.06 18:00 9 Sund Fyllingsdalen 2 Hald stadion 2-1 12120401053
15.06 15:00 10 Tertnes Sund Åstveit Idrettspark 1 0-2 12120401056
22.06 15:00 11 Sund Vestsiden-Askøy Hald stadion 6-1 12120401065
10.08 15:00 12 Sund Flaktveit Hald stadion 5-3 12120401067
17.08 15:00 13 Bjarg Sund Stavollen idrettsplass 02 2-3 12120401073
24.08 15:00 14 Sund Smørås Hald stadion 2-3 12120401084
31.08 15:00 15 Sund Gneist Hald stadion 1-1 12120401089
09.09 20:00 16 Åsane 2 Sund Myrdal stadion 1-1 12120401095
14.09 15:00 17 Sund Loddefjord Hald stadion 3-1 12120401100
21.09 15:00 18 Osterøy Sund Osterøy stadion Kunstgras 0-2 12120401107
28.09 15:00 19 Sund Arna-Bjørnar Hald stadion 2-3 12120401111
06.10 18:00 20 Fyllingsdalen 2 Sund Varden Amfi 2-2 12120401119
12.10 15:00 21 Sund Tertnes Hald stadion 1-3 12120401122
19.10 15:00 22 Vestsiden-Askøy Sund Ravnanger gras 1-3 12120401131

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift