Sund SK

Tabell og Kampoversikt for 5 div. Kvinner avd. 02
5 div. Kvinner avd. 02
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Stord 2 20 17 2 1 77-14 63 53 10 8 1 1 38-2 10 9 1 0 39-12
2 Vestsiden-Askøy 2 20 13 1 6 65-37 28 40 10 8 0 2 41-14 10 5 1 4 24-23
3 Smørås 20 11 2 7 55-29 26 35 10 7 1 2 36-12 10 4 1 5 19-17
4 Loddefjord 2 20 10 1 9 53-48 5 31 10 6 0 4 26-28 10 4 1 5 27-20
5 Sædalen /Kringlebotn/Kalandseid 20 8 6 6 29-31 -2 30 10 3 4 3 12-17 10 5 2 3 17-14
6 Skjergard /Nordre Fjell 20 9 3 8 31-39 -8 30 10 5 2 3 20-16 10 4 1 5 11-23
7 Trio 20 7 5 8 25-32 -7 26 10 4 3 3 14-12 10 3 2 5 11-20
8 Østsiden Askøy 20 7 3 10 40-45 -5 24 10 5 1 4 25-18 10 2 2 6 15-27
9 Sund /Skogsvåg 20 6 3 11 42-53 -11 21 10 4 1 5 24-20 10 2 2 6 18-33
10 Baune 20 3 6 11 20-43 -23 15 10 3 4 3 11-17 10 0 2 8 9-26
11 Eidsvåg 20 2 2 16 15-81 -66 8 10 2 0 8 9-40 10 0 2 8 6-41
12 Åsane 3 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0-0
Siste synk: 02:23
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
09.04 20:00 1 Sædalen /Kringlebotn/Kalandseid Baune Kalandseid idrettsplass 2-2 12220502002
28.04 16:00 2 Baune Stord 2 Nymark Kunstgress 04 1-2 12220502008
05.05 16:00 3 Trio Baune Kvednabekkjen 0-0 12220502013
12.05 20:00 4 Baune Eidsvåg Nymark Kunstgress 04 2-2 12220502023
19.05 16:00 5 Loddefjord 2 Baune Alvøen kunstgress 1-0 12220502030
28.05 20:00 6 Sund /Skogsvåg Baune Hald stadion 5-1 12220502035
04.06 20:00 10 Skjergard /Nordre Fjell Baune Rong Kunstgras 2-1 12220502057
06.06 20:00 8 Østsiden Askøy Baune Ask idrettsplass 5-2 12220502046
13.06 20:00 9 Baune Vestsiden-Askøy 2 Rautjern 5-3 12220502052
22.08 20:00 11 Baune Smørås Nymark Kunstgress 04 0-0 12220502064
25.08 16:00 12 Baune Sædalen /Kringlebotn/Kalandseid Nymark Kunstgress 04 0-0 12220502068
08.09 16:00 14 Baune Trio Nymark Kunstgress 04 0-1 12220502079
13.09 19:30 13 Stord 2 Baune Vikahaugane Kunstgress 5-0 12220502074
15.09 19:00 15 Eidsvåg Baune Eidsvåg idrettsplass 1-0 12220502089
21.09 12:00 16 Baune Loddefjord 2 Nymark Kunstgress 04 0-8 12220502096
01.10 20:00 17 Baune Sund /Skogsvåg Nymark Kunstgress 04 2-1 12220502101
15.10 20:15 19 Baune Østsiden Askøy Nymark Kunstgress 04 1-0 12220502112
17.10 20:00 20 Vestsiden-Askøy 2 Baune Ravnanger kunstgress 3-2 12220502118
24.10 18:30 21 Baune Skjergard /Nordre Fjell Nymark Kunstgress 04 0-0 12220502123
27.10 16:00 22 Smørås Baune Slåtthaug Kunstgress 2-1 12220502130

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift